ΤΣΑΝΤΑ ΧΑΡΤΙΝΗ 250τεμ. (32x12x41cm) - (ΚΡΑΦΤ ΚΑΦΕ) - (ΣΤΡΙΦΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ)
- -0,56 €
- -0,56 €
Υπάρχουν 8 προϊόντα.
Η ιστορία μας αρχίζει στο Βορειοανατολικό άκρο της Ελλάδας και στην μικρή πόλη της Κομοτηνής. Εκεί οι πιστοί συνεχιστές της παράδοσης ξεκίνησαν με υποτυπώδη μέσα να παράγουν και να εμφιαλώνουν Ούζο. Για πολλά χρόνια και οι επόμενες γενιές συνέχισαν την παραγωγή σε οικογενειακά ποτοποιεία τροφοδοτώντας την περιοχή με προϊόντα εξαιρετικής ποιότητας.
Το Θρακιώτικο ούζο Νο 7 σε συσκευασία 500ml είναι η τέλεια επιλογή για όσους αναζητούν μια ποιοτική εμπειρία στον κόσμο του ούζου. Αυτό το πνευματώδες ποτό προέρχεται από τη Θράκη, μια περιοχή με μακρά παράδοση στην παραγωγή ούζου. Το συγκεκριμένο πακέτο περιλαμβάνει επίσης ένα μικρό μπουκάλι Θρακιώτικου ούζο 7 χωρητικότητας 50ml ως δώρο.
Παράγεται από σταφύλια αρωματικών ποικιλιών που καλλιεργούνται στη Θεσσαλία.
Παράγεται από σταφύλια αρωματικών ποικιλιών που καλλιεργούνται στη Θεσσαλία.